Pécsi Kulturális Központ

Természetvédelmi alkotópályázat

Kezdési időpont:

2016-04-23 11:00

Kategória:

Javasolt életkor:

Szervező részegység:


Leírás:

Kirándulni csudajó avagy kirándulás az erdőben

 

A díjazása megtörtént, bár sok benyújtott alkotás közül a zsűri nagyon nehezen tudott rangsorolni.

Szeretettel várunk mindenkit a 2016. április 23-án, 11 órára a Tettyére a Föld Napja rendezvényen megtartandó ünnepélyes díjkiosztóra!

Amennyiben nincs lehetőségük az átadón személyesen megjelenni, kérem jelezzék postacímük feltüntetésével, hogy a díjakat elküldhessük.

 

Díjazottak névsora:

Sasu Magdalena

Háber Bettina

Németh Borbála

Kovács Eliza

Kósa Lili

Tóth Emese

Kári Jázmin

Horváth Csongor

Vincze-Tóth Réka

Probojcsevity Lilla

Csordás Eszter

Malik Lotti

Balogh Viktória

Faik Zsófia

Kiss Lili

Mang Herietta

Pap Flóra

Székely Ferenc

Tóth Virág

Mack Diána

Orsós Klára

Krasz Márton

Tóth Merse Ferenc

Sinkovits Ruby Emma

Egresi László

Váradi Viktória

Fülöp Lilla

Kosztolányi Róza Viola

Földvári-Nemes Virág

Földvári-Nemes Zsigmond

Magyar Katalin

 

 

Mindenkinek köszönjük a részvételt és gratulálunk az eredményhez! 

 

A beküldött pályaművek az alábbi albumokban tekinthetőek meg.

Ha felismered az alkotásodat, kérünk írd mellé kommentben a neved és az alkotás címét is.

Köszönjük!

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153416288986260.1073741915.21455296259&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153416501376260.1073741916.21455296259&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153416558191260.1073741917.21455296259&type=3

 

 

 

 


Megosztás

Eseménynaptár

<< 2017. OKTÓBER >>
H K SZ CS P SZO V
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Program kategóriák

Előadás

Koncert

Tanfolyam

Klubfoglalkozás

Napközis foglalkozás

Sport

Kiállítás

Egyéb

Szűrés életkor kategória szerint

Gyermekeknek

Felnőtteknek

Családoknak

Állandó programok

Baba-Mama Klub - kéthetente Patacson - hétfő 10.00

Baba-Mama Klub - kéthetente Szabolcsban - hétfő 10:00

Hunyor Foltvarró kör - kedd 16:00

"Öregesen ékesen, úgy segít meg az Isten..." - kezdő amatőr néptánc felnőtteknek - kedd 19:00

Ringató - szerda 10.15

Egészség klub - szerda 15:00

Fotóklub Csizmadia Sándorral - gyakorlatias klubszerű tanfolyam kezdőknek - szerda 17:00

Montessori percek - kéthetente szerdán és pénteken - szerda 9:30

Kerekítő - csütörtök 10:00

Vasútmodell Szakkör - csütörtök 15:30

Jóga idő - csütörtök 16:15

Színező Klub - csütörtök 17:00

Tradicionális HATHA JÓGA tanfolyam - csütörtök 18:00

Kerekítő - péntek 10:30

Kerámia foglalkozás - péntek 16:00

Társasjáték klub - péntek 17:00

Kis Könyvbarátok Klubja - péntek 17:00

Montessori percek - kéthetente szerdán és pénteken - péntek 9:30

Részegységeink programjai

Pécsi Kulturális Központ

Patacsi Művelődési Ház - Pécs, Patacs

Szent Mihály Ház - Pécs, Szabolcs

Mecseki Kisvasút

Kresz - Park

Balatonfenyves I.-III. számú Táborai (Önkormányzati Iskolai Táborok)

Balatonfenyves II. Számú Tábor (Turisztikai forgalom számára is elérhető táborunk)

Apáczai Művelődési Ház

Belvárosi Közösségi Tér - (volt Alajos utcai Közösségi Ház)

Apáczai Sportegység - Uszoda

Apáczai Sportegység - Sportcsarnok

Közösségi Ház - Pécs, Régi Kertváros

Kodály Művelődési Ház - Pécs, Somogy

Hírlevél feliratkozás

Galéria

Ide jön majd 4 galéria kép véletlenszerűen...