Városrész fiataljainak mozgáslehetőség biztosítása, sport és emberi kapcsolatok fejlesztése, sportszerű magatartás bemutatása.Uránváros kulturális rendezvényén való részvétel

Verseny szervezője: Pécsi Kulturális Központ

Uránváros, Széchenyi István Általános Iskola és Gimnázium (volt TÁSI) két betonos focipályája.

Ideje:
2016. szeptember 4.(vasárnap) 7.30- tól kb 13:00-ig.

Nevezés:

Elektronikus jelentkezési lap kitöltésével . A helyszínen NEM lesz lehetőség a nevezésre. Maximum 8 fős csapatok nevezését várjuk.

JELENTKEZÉSI LAPOT 2016. szeptember 2-ig kérjük leadni a PKK információs pultjánál.

Nevezési Díj:

A nevezés minden csapat számára INGYENES!

Nyeremények:

1. helyezett: Két tálca sör + kupa
2. helyezett: Egy tálca sör
3. helyezett: Fél tálca sör

Regisztráció:

Az előre nevezett csapatoknak helyszínen, 7.30- tól. Kérjük, hogy legkésőbb 8:00-ig minden csapat minden játékosa érkezzen meg és regisztráljon. A regisztrációhoz mindenki hozzon magával el valamilyen személyi okmányt.

Játék jogosultak:

18. életévüket betöltött fiatalok, akik saját felelősségükre vállalják a
Tornán való részvételüket és a regisztrációs lapon történt aláírásukkal igazolják, hogy a részvételi feltételeket elfogadják és betartják.

Bajnokság lebonyolítása:

2 x 5 fős csoportokban játszanak a csapatok egymással
(csoportokon belül körmérkőzés) Csoportok kialakítása sorsolással történik. A négy csoportból kerülnek ki a kieséses szakasz részvevői. Minden csoportból az 1.-2. helyezettek. A négy továbbjutóval egyenes kieséses rendszerben folytatódik a torna (elődöntők, döntő). A végső győztes a döntő mérkőzés győztese.

Egyéb: - játékidő: csoportmérkőzéseken 10p, az elődöntő 12p, döntő 15p
-csapatlétszám 5 mezőnyjátékos + 1 kapus +2 fő tartalék ( csere a felező vonalnál)